Guangzhou Hermann Trading Co., Ltd.

  • Çin Guangzhou Hermann Trading Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Guangzhou Hermann Trading Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Guangzhou Hermann Trading Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Guangzhou Hermann Trading Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Guangzhou Hermann Trading Co., Ltd. şirket Profili
Ana Pazar Kuzey Amerika, Güney Amerika , Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika
İş türü Üretici, Dağıtıcı/toptancı, Aracısı, İhracatçı, Şirket ticaret, Satıcı
Markalar Philips ve HP
No. Çalışanları 3~6
Yıllık satış 1000000-2000000
Yıl kurulan 2016
İhracat p.c 90% - 100%

Giriş

2016 yılında kurulan Hermann, Philips markasıyla priz ve mobil aksesuarlara odaklanmaktadır. Ürünler arasında Avustralya, Orta Doğu ve Güneydoğu Asya'ya ihraç edilen kablolar, mobil aksesuarlar ve PC aksesuarları, fiş vb.

Üç yıllık üstün performans, tedarikçiler ve kanıtlanmış verimli satış kanalları ile güçlü bir ilişki kurduk.

2019'da Herman, bir elektronik tüccardan Philips ve Hp stratejik ortağına dönüştü.Latin Amerika pazarlarındaki tek distribütör (Brezilya hariç). HP Ürünleri, HP Ses/Video aksesuarları, mobil aksesuarları içerir.PHILIPS ürünleri Pil/Medya/UFD içerir.Profesyonel ekibimiz İspanyolca bilmektedir.Ana ürün grubumuzdaki engin bilgileri ve yerel pazarı iyi anlamaları, hizmetimizi bir adım öteye taşıyarak kolay ve stressiz bir iletişim kuracaktır.

Guangzhou, Çin merkezli Hong Kong'da kurulan ofis, Philips ve HP tarafından onaylanan fabrikaların yakınında yer almaktadır.Merkezi konum, Büyük Çin bölgesindeki tedarik zincirini desteklemeyi ve yönetmeyi son derece kolay hale getiriyor ve jeolojik avantaj nedeniyle "kesintisiz bağlantı" - hızlı üretim ve lojistik sağlıyor.Gelecekte, uluslararası işletmeler için anında ve yerelleştirilmiş hizmet sunmaya devam edeceğiz.Hermann, iş yapılandırmalarımızın bir parçası olarak Columbia ve Avustralya'da yatırım yapacak ve şubeler kuracak.

 

Geçmiş

 

 

Çin Guangzhou Hermann Trading Co., Ltd. şirket Profili 0

Hizmet

Philips Pil için bir ülke bir veya iki distribütör umuyoruz.müşterilerin iç fiyatlandırma savaşı yapmasını istemiyoruz.diğer markalarla kıyaslamak için en iyi fiyatı sunuyoruz.

  • Pil pazarının boyutu çok büyüktür, bir kez başladığında, sürekli ve istikrarlı bir iş olacaktır.

  • Philips eksiksiz bir ürün yelpazesi sunar ve Çin serbest bölgesindeki kargoları birleştirebiliriz.

  • Philips, çoklu paketleme konusunda destekleyicidir.

  • Güvenilir tedarikçi tarafından sağlanan kalite ve sunulan garanti çözümü.

  • En çok satan ürünler için yaklaşık 3 hafta teslim süresi.

 

Ekibimiz

Merkezi Tayvan, Taipei'de bulunan, dünya çapındaki mükemmel transfer merkezi, burada Great China bölgesindeki tedarik zincirini destekliyor ve iyi yönetiyor, bu da yerel olarak güçlü konsolide taban altında hem zamanında üretim hem de hızlı lojistik için sorunsuz bir bağlantı kurmayı mümkün kılıyor. Uluslararası iş için anında ve yerelleştirilmiş hizmet sunmak için, küresel yapılandırmamızın bir parçası olarak Japonya, Rusya / Ukrayna, Brezilya, Panama ve Singapur'da da şubeler açtık ve kurduk.

Çin Guangzhou Hermann Trading Co., Ltd. şirket Profili 0Çin Guangzhou Hermann Trading Co., Ltd. şirket Profili 1Çin Guangzhou Hermann Trading Co., Ltd. şirket Profili 2Çin Guangzhou Hermann Trading Co., Ltd. şirket Profili 3

Mesaj bırakın